Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy, że: 

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ADAMONET Adam Hulbój z siedzibą przy ul. Podmiejskiej 95, 44-207 Rybnik.

2. Celem przetwarzania Państwa danych mogą być dane statystyczne oraz kontakt z Państwem jako klientami (również potencjalnymi). 

3. Korzystając z naszej strony wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmię ADAMONET Adam Hulbój z siedzibą przy ul. Podmiejskiej 95, 44-207 Rybnik.

Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych jest firma ADAMONET Adam Hulbój z siedzibą przy ul. Podmiejskiej 95, 44-207 Rybnik.

4. Państwa dane osobowe mogą być przechowywane do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych. 

5. Macie Państwo prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania. 
Macie Państwo prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorującego. 
Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały profilowaniu.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z nami lub z Inspektorem Ochrony Danych. 

6. Kontaktując się z nami wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę ADAMONET Adam Hulbój z siedzibą przy ul. Podmiejskiej 95, 44-207 Rybnik,
w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych oraz ich edytowania. 

7. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) bądź telefoniczny (+48 604 729 581)